Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

Dystrybutor silników elektrycznych - dowiedzcie się co może wam zaproponować.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze wykorzystanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu, wymusza sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi dokładne serwonapędy i sterowniki serwo od najlepszych globalnych wytwórców.

Asortyment Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i inne

Istniejąca od ponad dekady na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, silników elektrycznych DC, jak również motoreduktorów (AC, DC i BLDC) produkowanych z surowców wysokiej jakości przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy cechujące się ogromną solidnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji obrabiarek, wyposażenia medycznego czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je także w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD bardzo dobrze pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, narażeniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, a także przy wysokiej wilgotności (nawet do 90%).

Firma Ultra Robotics ma w ofercie także rozwiązania od Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasz adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]