Skrzynka telekomunikacyjna – najważniejsze informacje

Skrzynka telekomunikacyjna – najważniejsze informacje

Jeśli chcesz zamówić skrzynkę teletechniczną, zobacz tutaj.

Skrzynki telekomunikacyjne są niezbędne w każdej nieruchomości – określa to polskie prawo. Na rynku dostaniemy wiele ich rodzajów, których konstrukcja musi być przygotowana na każdą ewentualność. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i co je wyróżnia?

Skrzynka telekomunikacyjna – przepływ sygnału Wi-Fi

Skrzynka telekomunikacyjna musi być wyprodukowana z solidnego metalu i dodatkowo przepuszczać sygnały Wi-Fi. W sprzedaży znajdziemy dwa podstawowe modele skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na otwartej przestrzeni, która musi wytrzymać ingerencje zwierząt oraz ekstremalne warunki. Następna grupa to skrzynka umieszczona wewnątrz mieszkań, w której zlokalizowane są przewody telekomunikacyjne – tj. światłowody oraz główne przyłącza sprzętów – routery, rozgałęźniki. Poszczególne urządzenia możemy zamontować na paski z rzepem lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – różne modele

Ważnym czynnikiem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. Wzmocnione zasuwy świetnie spełniają swoją funkcję. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne ze względu na dzieci. Nie można zapominać również o zachowaniu ładu wewnątrz szafki – w tym celu służą specjalne komory. W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dostosujemy je do indywidualnych potrzeb.

Nasz adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]