Jakie usługi świadczy jubiler?

Jakie usługi świadczy jubiler?

Sklep jubilerski Kraków - tu na pewno kupisz wszystko, czego potrzebujesz!

Wraz z ożywieniem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zreformowaliśmy też nasze zwyczaje związane z dokonywaniem zakupów. Dzisiaj entuzjastycznie wykorzystujemy możliwość zakupów przez internet. I choć w sieci wyszukamy nieomalże wszystko, nadal jest wiele produktów, które najlepiej kupować w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z porady rzeczoznawcy

Zakup srebrnego pierścionka, łańcuszka lub broszki wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Wobec tego, żeby być pewnym, że biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie jeśli zamierzamy nabyć pierścionek zaręczynowy albo obrączki, mamy okazję przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeżeli z kolei wybierzemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za ciasny bądź za luźny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do stosownego wymiaru albo wykona nowy. Następną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej porady złotnika. Podpowieon, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, wskaże popularne trendy we wzornictwie, a osobom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co najczęściej wręcza się na urodziny, chrzest czy ślub.

Inne usługi jakie oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale także świadczą pomocnicze usługi. Główną z nich jest naprawa uszkodzonej biżuterii. Jeśli rozerwał się nam wisiorek albo odpadł kamień z kolczyka, złotnik w mgnieniu oka i perfekcyjnie naprawi go w swojej pracowni. Zmieni również obwód pierścionka, gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto miał większy obwód palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na wisiorku czy pierścionku gratulacje, datę, podziękowania czy też inną istotną dla nas frazę. Z kolei jeśli pragniemy sprezentować komuś unikalny upominek, ewentualnie mamy własny pomysł na sygnet bądź wisiorek, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w domu mamy uszkodzoną albo zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup złota.

Nasz adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]