Kryształowe kolczyki z cyrkoniami

Kryształowe kolczyki z cyrkoniami

Jeśli szukasz kolczyków z cyrkoniami, koniecznie sprawdź https://www.cyrkonie.com.pl/kolczyki/.

Kolczyki z cyrkoniami to wspaniały dodatek dla eleganckiej Polki. Te szlachetne ozdoby idealnie harmonizują się z elementami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy więc, w jaki sposób kupować dodatki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – jak są produkowane

Cyrkonie to sztuczne kamienie szlachetne, mające wspaniałe właściwości estetyczne. Mienią się w słońcu kryształowym lśnieniem, są fachowo wyszlifowane oraz pozbawione koloru. Mogą znakomicie imitować szlachetne brylanty, wykorzystywane są więc jako detal zdobniczy. Produkowane są także zabarwione odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu różnych domieszek można uzyskać poniższe odcienie: błękitny, bordowy, oliwkowy, orzechowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, bo pasują na każdą okazję – jako prezent z okazji urodzin lub świąt Bożego Narodzenia.

Bransoletki, nausznice i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się cyrkonie, przede wszystkim razem ze srebrem. Te połyskujące dodatki są mocne i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic oraz naszyjników. Gdzie możemy zakupić ozdoby z cyrkoniami? Szeroki asortyment mają sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w zróżnicowanych wersjach i świetnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wymarzoną i modną biżuterię. Odbiorcy często zamawiają proste kolczyki, jak również te różnorodnie dekorowane.