Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Zajrzyj na https://flobo.io, aby uzyskać informacje dotyczące Flobo - robota do obsługi należności.

Biznesmeni nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie ograniczyć czas zarezerwowany na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z usługą mass collect

Automatyczne księgowanie faktur w aplikacji Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a później kontroluje czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek ręcznego księgowania płatności, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych istotnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale również i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca obsługują jedynie 100 dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, niesłychanie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie natrafiają na problemy z opieszałymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich podmiotach przyda się Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to wartościowe rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo dostarcza kilka modeli automatycznej obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która idealnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu księguje należności abonamentowe, toteż bardzo dobrze sprawdzi się w szkołach niepublicznych albo językowych, czy tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się też hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Gdy firma za realizację usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]