Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Sprawdź, gdzie zamówić słój z kranikiem.

Od jakiegoś trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i trunków. Dużą popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoje z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Do czego można je zastosować? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że doskonale nadają się one do wytwarzania domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoje mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest doskonałą ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on regularnie stosowany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem doskonale sprawdzi się również podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania oranżad, soków, lemoniad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego atutem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]