Aromatyczna kawa wysokiej jakości – zamienniki kapsułek A Modo Mio

Aromatyczna kawa wysokiej jakości – zamienniki kapsułek A Modo Mio

Chcesz kupić kapsułki Lavazza A Modo Mio? Skieruj się tutaj.

Firm przetwarzających kawę jest nieprzebrana ilość, jakkolwiek Lavazza nieprzerwanie mieści się na liście tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, że historia firmy Lavazza miała swój początek w końcu XIX wieku w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów kupił niewielki obiekt handlowy, w którym przetwarzano ziarna kawy oraz wyrabiano ich autorskie kompozycje. Błyskawicznie zdobyły one serca rezydentów Turynu. Sto lat później firma Lavazza nadal oczarowuje jakością swoich kaw, wyznaczając normy również w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – wysoka jakość i głęboki smak

Ekspresy na kapsułki z kawą z kolekcji Lavazza A Modo Mio są obecnie jednymi z najczęściej kupowanych. Używane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą przygotowanie aromatycznej, smacznej kawy trwa zaledwie chwilę. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się tylko do mieszanek smaków produkowanych przez tego producenta. Dziś na rynku znaleźć można wiele zamienników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Nieraz kosztują one mniej, ale tak samo cechuje je intensywny aromat.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – połączenia arabiki i robusty

Najwięcej zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, firmy która też wywodzi się z Włoch i zajmuje się dystrybucją kapsułek z kawą do licznych znanych ekspresów tego typu. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące smakowitą kompozycją arabiki (Venezia), jej połączeniem z robustą (Cremoso Invidia lub Napoli Ristretto), jak również napoje o smaku czekolady (Mokaccino), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) czy kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Nasz adres:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]