balon na wino, baniak na wino, gąsior na wino

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Balon na wino to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak na wino – niecodzienny podarunek

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako oryginalny podarunek dla znajomych – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji imienin, jubileuszu, rocznicy ślubu, urodzin bądź obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to także idealna ozdoba stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal balon do wina doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz poczęstować uczestników domowym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom na wino bez problemu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe gąsiory na wino wytworzone są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]