Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Chcesz dać alkohol w prezencie? Kup spersonalizowane etykiety na butelki

Więcej o etykietach weselnych.

Zwyczaj dawania prezentów na różne okazje znany jest od tysiącleci i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej wręczanych i, rzecz jasna, równie entuzjastycznie akceptowanych podarunków, jest alkohol. Sporo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie wziąć alkoholu na Sylwestra, ślub bądź imieniny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, jeśli pozostali goście pomyślą o tym samym?

Spersonalizowane etykiety butelki – podziękuj rodzinie i znajomym

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko stoją na stolikach, ale także dość często młoda para wręczają swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu zabawy. Taki prezent jest uważany za rodzaj podziękowania za przybycie na ślub. Ale taka butelka z trunkiem wyskokowym może także przerodzić się w cenną pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można uczynić to nabywając etykiety na wódkę weselną, na których można zamieścić informację o dniu i miejscu wesela, podziękowanie za obecność bądź imionach nowożeńców. Etykiety weselne można kupić w rozmaitych kolorach i wzorach, więc bez problemu można znaleźć te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji nowożeńców. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź imprezie imieninowej.

Etykiety na bimber – oznaczaj własne trunki

Etykietami ze spersonalizowanym tekstem można oznaczać flaszki z domowej piwniczki. Jeśli wytwarzasz własne wina, soki bądź nalewki i wręczasz je kolegom albo rodzinie przy różnych okazjach, możesz przystroić je ciekawymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę każdej butelki. Prócz tego flaszki można również oznaczać przy użyciu różnokolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Nasz adres:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]