Jakie firmy korzystają z kontenerów na odpady?

Jakie firmy korzystają z kontenerów na odpady?

Potrzebujesz kontenerów na śmieci? Zobacz tutaj.

Część śmieci nie może trafić do koszy na surowce wtórne albo zmieszane. Dotyczy to w szczególności tych, które powstają w trakcie wszelkiego typu prac budowlanych i renowacji, jak również odrzutów industrialnych. Muszą one zostać odwiezione do wyznaczonego punktu zbiórki selektywnej, gdzie będą poddane utylizacji zgodnie z ustawą o odpadach. W rozlicznych wypadkach mogą jednak wyniknąć problemy powiązane z przechowywaniem oraz transportem odpadów. Żeby się przed nimi ustrzec, należy wyposażyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Kontenery na śmieci – typy

Najprostsze kontenery otwarte są przystosowane do przechowywania oraz przewozu gruzu, starych mebli, opakowań i pokrewnych odpadów. Poza tym w użyciu są też kontenery uszczelniane, które bardzo dobrze zdają egzamin przy wywozie nieczystości półpłynnych i ciekłych (między innymi tych generowanych w oczyszczalni ścieków). Szczelne łączenia są również wymagane w przypadku kontenerów na śmieci miałkie, jak trociny, granulaty czy wióry metalowe. Ich załadunek ułatwia zamontowany fabrycznie podajnik ślimakowy. Najmniej problematyczne w transporcie są rzecz jasna kontenery rolkowe, wyposażone w system ułatwiający ich przemieszczanie.

Kontenery na śmieci – dla ekip sprzątających i przedsiębiorstw budowlanych

Adresatami usług producentów kontenerów stalowych są różne firmy. Pośród nich można znaleźć m.in. przedsiębiorstwa budowlane, firmy sprzątające oraz parające się opróżnianiem strychów i piwnic, a także różnego rodzaju zakłady produkcyjne. Na zakup kontenerów na śmieci decydują się podmioty świadczące usługi wywózki gruzu i odpadów o niestandardowych gabarytach. Użyczają je one klientom, a po zapełnieniu przewożą do punktu legalnego ich składowania bądź recyklingu.

Nasz adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]