Kontenery na gruz i odpady – dla firm budowlanych i remontowych

Kontenery na gruz i odpady – dla firm budowlanych i remontowych

Zobacz, gdzie zamówić kontener na gruz.

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na legalne pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie typy kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontenery budowlane – postaw na wysoką jakość

W Polsce wytwórstwem pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest dużo wariantów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki z plandeką, muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener otwarty bądź posiadający pokrywę. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są również kontenery do transportu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Nasz adres:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]