Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Jeśli chcesz zamówić okiennice wewnętrzne, skieruj się na ten adres.

Projektując wystrój wnętrza, z reguły nie przeznacza się dużo uwagi na okna. Przeważnie decyzja pada na tradycyjne rozwiązanie, a więc firanki oraz zasłony, które niekiedy zestawiane są z roletami. Jednak jest jeszcze jedno zyskujące sobie grono sympatyków rozwiązanie – okiennice ozdobnea więc shuttersy.

Na okna, ale także na drzwi garderoby – zastosowanie shuttersów

Nadrzędną właściwością shuttersów (czy też po polsku – szutersów) jest to, że lamele zamontowane na tych okiennicach wewnętrznych poruszają się, wobec tego można łatwo je ułożyć pod przeróżnymi kątami, zależnie od kaprysu lokatorów. Produkuje się je z polichlorku winylu (PCV), płyt pilśniowych, jak również z listw drewnianych. Okiennice ozdobne shutters instaluje się głównie na oknach, aczkolwiek tak samo dobrze będą się prezentować na drzwiach i w szafach. Shuttersy to co prawda dodatek na okna, który w europejskim budownictwie widuje się jeszcze okazjonalnie, ale większość zapewne rozpoznaje je z ekranu telewizora lub kina, gdyż tego typu okiennice są niesłychanie popularne na terenach z gorącym klimatem, a więc w krajach śródziemnomorskich i Afryce Południowej.

Shuttersy – regulacja ustawienia lameli bez pomocy łańcuszków

Shuttersy to okiennice dekoracyjne które nie tylko pięknie wyglądają, lecz mają również przydatne funkcje. Przy ich użyciu można pasywnie regulować użycie energii słonecznej: latem ograniczać nagrzewanie się pomieszczeń, a zimą – utrzymać ciepło przez dłuższy czas. Okiennice wewnętrzne pasują do przeróżnych stylów wnętrz i da się je zainstalować je na przeważającej większości okien. Wykonuje oraz montuje się je na zlecenie, co skutkuje tym, iż są stosunkowo kosztowniejszym rozwiązaniem aniżeli np. rolety. Shuttersy jednakże przydają wnętrzom niezwykle elegancki wygląd, w wyniku czego wpływają na zwiększenie wartości domu. Należy dodatkowo podkreślić, że okiennice wewnętrzne shutters są regulowane bez pomocy żyłek, co rodzice dzieci czy właściciele zwierzaków, które mogłyby wplątać się zwisające linki, uznają zapewne za dodatkową zaletę.

Nasz adres:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]