Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Jeśli potrzebujesz paneli dachowych na rąbek, koniecznie sprawdź www.regamet.pl.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używany typ pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się w nie zainwestować? Przybliżamy te nowoczesne panele dachowe oraz sposoby ich użycia.

Blachy na rąbek stojący – zalety oraz przeznaczenie

Blachy na rąbek perfekcyjnie łączą funkcjonalność z zaletami estetycznymi, z tej przyczyny zyskują coraz szersze grono sympatyków. Świetnie prezentująca się oraz trwała blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w nowoczesnych domach, jak i obiektach budowlanych, w których konieczna jest rekonstrukcja paneli dachowych. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach płaskich i dwuspadowych, jak również tam, gdzie więźba jest złożona. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na miejsce budowy w postaci niedużych arkuszy. Można je zamontować szybko i stosunkowo łatwo. Takie pokrycie dachowe doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem dworkowym czy minimalistycznym), a zarazem jest odporne na rdzę i mocne.

Blachy na rąbek stojący – alternatywa dla tradycyjnych dachówek betonowych

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem trwałości oraz użytej technologii. Panele te są produkowane z grubej blachy, a następnie powleczone specjalną warstwą, która zapewnia ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne bądź opady. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w licznych wariantach, co pozwala na dopasowanie jej do potrzeb przeróżnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się również do zminimalizowania wydatków związanych z budową – wyraźnie ograniczają ilość odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blachy na rąbek, warto nabyć ten materiał bezpośrednio od producenta.

Nasz adres:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08