Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Digital painting – gdzie poznać tajniki rysunku cyfrowego?

Potrzebujesz więcej wiadomości o pełnej ofercie kursu digital paintingu? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która obecnie zdobywa coraz na popularności i jest szeroko używana m.in. w filmie, grach komputerowych i reklamie. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, jak również edytować zdjęcia w Photoshopie. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – czego się nauczysz?

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie uczniowie poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, uczą się, jak korzystać z masek i warstw, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac w każdej chwili służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i asystują uczniom w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych zawodowców

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z reklamą, filmem, grami komputerowymi i animacją.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]