Aparat do fali uderzeniowej – nieinwazyjna terapia

Aparat do fali uderzeniowej – nieinwazyjna terapia

Na www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej uzyskasz więcej szczegółów o fala uderzeniowa aparat cena.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga leczyć dolegliwości różnego rodzaju. Kiedy jest używana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest szeroko używana w ortopedii, kosmetologii, medycynie sportowej, rehabilitacji, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilkanaście centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i charakteryzuje się dużą efektywnością w walce z rozmaitymi schorzeniami. Nowoczesne aparaty do fali uderzeniowej niesłychanie precyzyjnie aplikują impulsy, co zapewnia nadzwyczaj dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w przypadku schorzeń powiązanych z narządami ruchu, takich jak zespół bolesnego barku, kolano skoczka, zapalenie ścięgien czy bóle kręgosłupa. Aparat do fali uderzeniowej może być wykorzystywany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez fizjoterapeutów oraz kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka efektywność

Dostępne na rynku urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa niezależne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie leczenia u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Współczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy przesyłane do tkanek nieinwazyjnie pobudzają błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na redukcję sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasz adres:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]