Terapia małżeńska drogą do naprawy małżeństwa

Terapia małżeńska drogą do naprawy małżeństwa

Po więcej informacji o terapii małżeńskiej UK skieruj się na psychoterapia-uk.pl/index.php/services/terapia-par/.

Każde małżeństwo może napotkać różnorodne kryzysy. Całe szczęście aktualnie można się z nimi uporać naprawdę sprawnie. Świetnym rozwiązaniem okazuje się być terapia małżeńska przeprowadzana przez terapeutę posiadającego niezbędne doświadczenie i kwalifikacje.

Terapia małżeńska – w jakich problemach jest pomocna?

Do terapeuty udają się pary zmagające się z przeróżnymi problemami. Fachowiec pomaga pokonać trudności mające związek ze zdradą jednego z małżonków, jak również pomoże w razie nałogów, chociaż tutaj nierzadko niezbędne będzie również specjalistyczne leczenie osoby. Psycholog okaże się być wsparciem w czasie choroby partnerów lub ich dzieci. Jest nieoceniony w momencie, gdy między partnerami pojawiają się konflikty, których nie są w stanie przezwyciężyć samodzielnie. Udział w terapii małżeńskiej pomoże też przezwyciężyć problemy oraz usprawnić partnerstwo. Poprawia się zdolność porozumiewania się między żoną i mężem – dzięku temu ich związek ewoluuje, a nie tkwi w miejscu. Terapeuta pomaga zrozumieć partnerom jakie mają oczekiwania oraz potrzeby. Uczy on, że małżeństwo to nie tylko czerpanie korzyści, ale przede wszystkim oferowanie czegoś w zamian. Pomoc psychoterapeuty sprawia, że możliwe staje się określenie przyczyn , które leżą u podłoża partnerskich trudności. Pary, które mają za sobą terapię małżeńską mają wiedzę niezbędną do tego, aby skutecznie pokonywać problemy w następnych latach.

Terapia małżeńska – co wtedy, kiedy mieszka się w Wielkiej Brytanii?

Emigracja z Polski, która dotarła do Wielkiej Brytanii sprawiła, że aktualnie bez trudu można wyszukać polskiego psychologa też na terenie Zjednoczonego Królestwa. Znajomość języka polskiego ułatwia proces terapii i zwiększa komfort pary, która zdecydowała się na usługi specjalisty. Także na emigracji można zawalczyć o swój związek, który nierzadko właśnie po wyjechaniu z kraju zaczyna walczyć z najróżniejszymi trudnościami. Trzeba wiedzieć, że terapia to nie wstyd, a z jej pomocą związek może wkroczyć na całkiem nowe tory. Rozejście się to zawsze ostateczne wyjście.

Nasz adres:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339