Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Jeśli szukasz więcej wiadomości dotyczących przygotowania spaceru 360 stopni, zajrzyj na www.fotografsv.pl.

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się razem z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w prosty sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa czy też nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to ciekawa prezentacja, którą powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednakże ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co zyskamy umieszczając go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Moja Firma – podnieś konkurencyjność swojej firmy

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą fotografie układające się w realistyczny model naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do sąsiednich lokalizacji budynku, w którym się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość zwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się w jego granicach. Wirtualne spacery publikuje się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu zostajemy przekierowani do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną czy związane z tym koszta. Możemy go jednak prezentować klientom na stronie www naszej firmy.

Czy warto dodać do wizytówki wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się dodać do wizytówki z kilku powodów. Główny z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy oraz korzystne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, że znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie internetowej oraz w wizytówce Google będziemy posiadali wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas częściej od konkurencyjnych firm nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niezwykle proste. Na rynku funkcjonuje wielu doświadczonych fotografów, którzy dość szybko i – co równie najważniejsze – w rozsądnej cenie wykonają taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarska, w której często chcemy pochwalić się najlepszymi pokojami do wynajęcia. Można również pokazać tym sposobem swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, jak gabinet dentystyczny bądź restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać także wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, aby przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]