Wypożyczalnia szalunków – dla kogo taka usługa?

Wypożyczalnia szalunków – dla kogo taka usługa?

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o aktualnej ofercie wynajmu szalunków? Doskonale trafiłeś! Wejdź na abcszalunki.pl.

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej stosowanych na budowach technik. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są ze sklejki, lecz spotyka się również wersje zrobione ze stali, a niekiedy nawet tworzyw syntetycznych. Innymi ważnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, bo te pozwalają na osiągnięcie odpowiednich rezultatów. Jednak ze względu na spore ceny nie zawsze firmy remontowe mają własne szalunki. Gdy okażą się potrzebne, mają szansę wszak po prostu je wypożyczyć – tym bardziej, że wynajem szalunków to aktualnie naprawdę popularna usługa.

Kiedy postawić na wynajem szalunków?

Kupno własnych szalunków okaże się dobrym pomysłem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zadanie budowy fundamentów, gdyż jak przed momentem nadmieniliśmy, są one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeśli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest główną usługą naszej ekipy, warto rozważyć zalety, które oferuje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze na niego postawić? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wypożyczenie szalunków kilka razy w roku jest bardziej korzystne niż ich zakup. Dobrze wspomnieć również o komforcie, gdyż trzymanie sporadycznie używanych szalunków może powodować spore wydatki.

Jaka firma zapewni wynajmem szalunków?

Jeżeli zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie przemyśleć to, jaka firma nam je wypożyczy. Jak ją znaleźć? Najlepiej wybrać usługi firmy doświadczonej w dostawach sklejki dla firm budowlano-remontowych – w ten sposób zyskamy pewność, że szalunki będą wytrzymałe i praktyczne. Bardzo istotna okaże się też obsługa kontrahenta – w przypadku, kiedy coraz bliższy jest czas rozpoczęcia prac nie możemy zaakceptować opóźnienia. W przypadku wahania się dobrze zaś wejść do sieci i dowiedzieć się, co o ofercie konkretnej firmy sądzą dotychczasowi klienci.

Nasz adres:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]