Szukasz niecodziennych wrażeń? Wyjedź na wyprawę w góry z przewodnikiem

Szukasz niecodziennych wrażeń? Wyjedź na wyprawę w góry z przewodnikiem

Jeśli ciekawi Cię pełna oferta gór zimą dla początkujących, skieruj się na www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/.

Uwielbiasz kop adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś wymagającym globtroterem, który ceni świetnie opracowane i bezpieczne eskapady pod opieką kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, których celem są łańcuchy górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do entuzjastów górskiej turystyki, zarówno firm, jak i osób prywatnych, które cenią aktywny wypoczynek i posiadają minimalne doświadczenie w tego typu ekspedycjach. Żeby wziąć udział w wyprawie konieczny jest zadowalający stan zdrowia, jak również świetna sprawność fizyczna. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 typy o różnym szczeblu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to oferta dla turystów sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w wypadach na wierzchołki gór wyższych niż 4 km n.p.m. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą jednostki o znacznej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Dlaczego warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne doznania. Pozwalają przy tym wcielić w życie marzenia oraz sprawdzić się w trudnych warunkach. Firma zatrudnia kompetentnych przewodników oraz liderów znających dogłębnie charakter górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z uczestnikami ekspedycji. Potrafią oni także zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Himalaje i Alpy.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]