Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Zamów pozycjonowanie stron Kraków na seo4.net.

Powszechność internetu oraz wygoda użycia go w celu wyszperania potrzebnych artykułów i usług doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo pragnie teraz zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony www nie zagwarantuje, iż potencjalni klienci nas znajdą – istotna jest bowiem obecność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Mnóstwo niedużych firm, które świadczą usługi wyłącznie na określonym obszarze czy też nawet w jednej miejscowości, przykładowo w Białymstoku czy też w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – daj się zauważyć w swoim mieście

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stosują głównie frazy lokalne, czyli obejmujących nazwę jakiegoś miasta, np. “depilacja brwi kraków”, “restauracja japońska kraków” lub “sklep plastyczny kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych przedsiębiorstw na przedstawienie swoich usług ewentualnym klientom, przebywającym w konkretnej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych ma wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się zasadniczo tym, że działania SEO zorientowane są na wzrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, np. przez założenie i optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu oraz zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją i tworzeniem stron internetowych od prawie 15 lat. Przez ten czas do głębi rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym biznesom poprawić widoczność ich stron i tym samym trafić do nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie link building, optymalizację techniczną strony, a także poprawę contentu. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]