tworzenie stron internetowych Kraków, strony internetowe Kraków

Projektowanie stron internetowych – nie rób tego sam

Funkcjonalność stron internetowych wynika w szczególności z ich wzornictwa. Projektując witryny internetowe powinniśmy nie tylko pamiętać o walorach wizualnych, ale także doświadczeniu użytkowników – jeśli nawigacja na stronie będzie dla nich źródłem problemów, od razu wejdą na drugą witrynę lub wybiorą towary konkurencji. Aby zatem strona dała nam oczekiwane zyski, powinniśmy zatroszczyć się o to, by była właściwie zaplanowana. Jak więc wygląda właściwie wykonana strona? Jak zadbać, by użytkownicy nie wyłączyli jej za prędko?

Jak projektować strony internetowe?

Główną zasadą, którą należy sugerować się tworząc witryny internetowe jest wyróżnienie najważniejszych części serwisu – przyciągną wówczas uwagę internauty i skłonią go do kliknięcia. Prosto uczynić to można dzięki wykorzystaniu zdecydowanych odcieni, pamiętając oczywiście o tym, by kolory równoważyły się na stronie. Ważne będzie również to, by najważniejsze elementy strony umieścić na linii, po której wędruje wzrok użytkownika – to wynika z rozwiązań od lat obowiązujących w internecie.

Zostaw projektowanie stron internetowych profesjonalistom

Jak łatwo stwierdzić, zaprojektowanie skutecznej strony internetowej nie jest proste. W przypadku witryny firmowej złym pomysłem będzie więc samodzielne jej przygotowanie. By mieć pewność, iż strona będzie przynosić zyski, należy powierzyć to specjalistom – zwłaszcza firmie specjalizującej się zarówno w projektowaniu stron, jak i ich kodowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]