Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/ zamówisz wdrożenia WooCommerce.

Masz firmę i planujesz poszerzyć jej działalność o sklep online? Jeżeli masz już stronę na WordPress, ale także jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i musisz zacząć od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest idealnym wyjściem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – plusy tej wtyczki

Z uwagi na to, jak dużą popularnością mogą pochwalić się strony projektowane z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno wywnioskować, że błyskawicznie opracowano wtyczkę umożliwiającą na postawienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, posiada wiele zalet. Podobnie jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce można w prosty sposób spersonalizować z użyciem płatnych bądź darmowych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod kątem różnych wyszukiwarek, co sprawia, iż jest większa szansa na zdobycie pozycji w Top10 w SERP-ach, a tym samym szybciej dać się znaleźć szerszej grupie nabywców. Na skutek wdrożenia dedykowanych wtyczek poszerza się także ergonomia sklepu. Bez trudu można w nim założyć płatności on-line i zaoferować klientom zlecenie przelewów za towary między innymi przez PayU.pl czy DotPay.pl. WooCommerce umożliwia również ewaluację danych sprzedaży (generowanie rozmaitego rodzaju statystyk) i podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – jedynie sprawdzone wtyczki

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy zostawić ekspertom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale też zatroszczą się o wykorzystanie tylko sprawdzonych, niezbędnych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz właściwą semantykę jego kodu. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują także blog, na którym szybko można informować odbiorców o nowych towarach oraz promocjach albo publikować opinie i poradniki odnośnie sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]