Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Catering dla firm - poznaj więcej szczegółów o tej usłudze.

Sympozjum, ważne spotkanie biznesowe czy szkolenie – każde poważne przedsiębiorstwo niechybnie kiedyś stanie przed nieodzownością przygotowania takiego wydarzenia. Łączy się to z różnymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie obowiązków wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przygotowanie przekąsek i napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na organizowanym spotkaniu mają pojawić się ogromne tłumy, opłaca się zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa zabrudzenia ubrania – o cateringu biurowym

Konferencje i kursy biznesowe to eventy, które zwykle trwają po 5-7 godzin, w szeregu przypadków nawet przez 2-3 dni z rzędu. Ich partycypanci odbierają dokładny harmonogram prelekcji, pomiędzy którymi wskazane są średnio trzy krótkie przerwy, w trakcie których niemożliwe jest zjedzenie kompletnego obiadu w pobliskiej jadłodajni. Stąd nieodzowne jest udostępnienie gościom napojów oraz drobnych przekąsek, które mogą szybko zjeść w ciągu przerwy, a o ile organizator pozwoli, nawet wziąć ze sobą na salę, w której trwa prelekcja. Podmioty świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z drobnymi przekąskami, które można spożyć bez obaw o ubrudzenie ubrania i rąk. Oferta cateringu dla firm obejmuje także użyczenie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Czy powinno się wynająć usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest nadzwyczaj istotna, daje wszak uczestnikom chwilę rozluźnienia po wielu godzinach intensywnej koncentracji. Co więcej jest to również możliwość nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w swobodnej atmosferze tematów poruszanych na szkoleniu. Automat z kawą i różnymi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nigdy nie dorówna perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ważnych konferencji lub płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z tekturowych pojemniczków, spożywając przyniesione z domu lub zakupione po drodze w sklepie sandwicze. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu firmowego podniesie więc rangę szkolenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator pomyślał także o dobrym samopoczuciu gości.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]