Catering okolicznościowy – usługa dla każdego

Catering okolicznościowy – usługa dla każdego

Sprawdź, kto oferuje catering okolicznościowy.

Niedługo nadejdzie ważny dla ciebie dzień i chcesz świętować go wraz z krewnymi i znajomymi. Niestety jest to liczne grono osób, które należy nie tylko mieć gdzie usadowić, ale także poczęstować je wybornymi posiłkami i napojami. Możesz próbować przyszykować je na własną rękę, jednak przy większej liczbie gości ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Na dodatek to twoje święto i pragniesz się nim nacieszyć, a nie zamknąć się w kuchni bądź służyć za kelnera. Z tego powodu przygotowanie poczęstunku na rodzinne święta rekomendujemy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – nie ma obowiązku dzierżawić lokalu!

Gdy wymienia się usługę cateringu większość osób myśli wpierw o imprezach firmowych czy cateringu na wesele. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdego gospodarza była osobista organizacja ważnych wydarzeń rodzinnych i dopiero przy rzeczywiście dużej liczbie biesiadników dopuszczał on możliwość zamówienia fachowego wsparcia w tym aspekcie. Działo się również tak dlatego, iż na początku usługa cateringu nie zapewniała obsługi niedużych rodzinnych zabaw, a niekiedy również tych dużych, o ile nie było to związane z wynajmem sali. Dziś catering okolicznościowy może zamówić każdy – więc czy skorzystamy z opcji wynajęcia lokalu czy zechcemy zorganizować imprezę w swoim domu albo ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dostarczyć nam w to miejsce zamówione dania.

Catering okolicznościowy – pomoc w rozstawieniu i dekoracji stolików

Catering okolicznościowy to oferta zamawiana na dowolną rodzinną okazję. Doświadczeni szefowie kuchni bez trudu zaplanują dania współgrające ze specyfiką wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na rocznicę ślubu, na komunię czy na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego obejmuje dodatkowo obsługę komersów, półmetków oraz studniówek. Wypatrując firmy świadczącej tę usługę radzimy wybrać taką, która potrafi dopasować menu do potrzeb i – co istotne –możliwości finansowych zamawiającego oraz wszechstronnie obsłużyć imprezę, między innymi udostępniając zawodowych kelnerów czy pomagając w dekoracji i ustawieniu stołów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]