Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Co gwarantuje monitorowany parking w Balicach?

Na https://pandaparking.pl znajdziesz więcej szczegółów o parking Balice lotnisko.

Najistotniejsze zalety podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zyskały niebywałe uznanie, to szybkość, komfort oraz sposobność przybycia nawet w najbardziej oddalone miasta świata. Podróż, której częścią jest przelot, łączy się jednak z pewnymi uciążliwościami, z których największą jest bezsprzecznie problem dostania się na lotnisko – a mnóstwo osób w tym celu musi przecież przebyć kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać do portu lotniczego? Te i inne problemy połączone z przyjazdem na lotnisko prywatnym samochodem rozwikła znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Parking w Balicach – podróżuj spokojnie, twój pojazd jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dojechać własnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na utwardzonym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę pojazdu, toteż w czasie podróży nie muszą naturalnie się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a kolejne zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość rezerwacji telefonicznej, zatem nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na parking nie znajdziemy miejsca odstawić samochodu. Parking jest prócz tego w całości utwardzony, co jest nadzwyczaj istotne w czasie opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – możesz liczyć na wsparcie jego załogi

Decydując się na usługi świadczone przez parking strzeżony w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć także na wiele ułatwień, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest w rzeczy samej opcja skorzystania z transferu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Dodatkowo klienci mogą uzyskać asystę załogi parkingu w nagłych wypadkach, jak przykładowo spadek ciśnienia w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]