Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Jeśli ciekawi Cię dobra oferta przyjęć w Krakowie, wejdź na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/.

Kiedy ktoś mówi o przygotowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Jednakże huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przybywa dziesiątki krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to również „osiemnastki”, komunie oraz chrzty. Kiedy lista gości jest długa, najczęściej nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie stosownej do okazji sali.

Jak wybierać lokal na organizację imprezy okolicznościowej?

Każdy typ uroczystości wiąże się z odmiennymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. urodziny bądź osiemnastka, w której uczestniczyć będą w większości osoby dorosłe, zaproszonym należy udostępnić nie tylko miejsce, w którym spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z kolei zabawy, w których dużą część gości będą stanowić dzieci, a więc komunie lub chrzciny, rekomenduje się urządzić w miejscu, które poza użyczeniem sali wewnątrz obiektu oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się zbyt szybko uroczystością i nie będą marudzić rodzicom o powrót do domu. Dania serwowane zaproszonym również wypada dopasować do rodzaju imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po usługi firmy zajmującej się cateringiem, która zadba o apetyczne dania, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Sala na przyjęcie – wynajmij Pałac Radziwiłłów

Wynajęcie sali na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w dużych miejscowościach, jest dość proste, aczkolwiek niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od dziesiątek lat w iście dworskim duchu odbywają się w nim chrzty, komunie i – naturalnie – wesela, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wykorzystać jedną albo kilka sal, w których wygodnie można zmieścić łącznie do stu trzydziestu osób. A jeżeli przyjęcie ma być urządzona w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się aż trzystu gości. Co kluczowe, firma cateringowa obsługująca to miejsce świadczy kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia menu, przez rozstawienie oraz dekorację stolików, aż po profesjonalną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]