Lokal na wesele – na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań?

Lokal na wesele – na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań?

Potrzebujesz szczegółowych informacji o lokalu na wesele? Doskonale trafiłeś! Kliknij w to miejsce.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to dzień, o którym krewni młodej pary oraz sproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeżeli narzeczeni postanowią urządzać przyjęcie dla dużej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z którym będą musieli się zmierzyć, jest wybranie odpowiedniego domu weselnego, w którym goście spędzą ten uroczysty dzień w komfortowych warunkach.

Sala weselna – postaw na wszechstronną obsługę

Poszukując sali na wesele narzeczeni musi rozważyć parę znaczących czynników. Na wstępie musi ustalić ilość uczestników zabawy, żeby uzyskać pewność, że w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale istotne jest również, żeby mieli salę taneczną. Oprócz tego nowożeńcy powinni sprawdzić w jakiej odległości od miejsca ślubu położony jest dom weselny i czy dojazd do niego będzie łatwy. Jeśli na przyjęcie weselne zaproszona jest rodzina i znajomi z odległych krańców Polski, powinno się szukać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Ostatnią kwestią jest sama organizacja przyjęcia ślubnego, innymi słowy ułożenie menu, znalezienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej i przystrojenie stołów . Takie obowiązki mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w zakresie kompleksowej organizacji zabawy weselnej.

Dom weselny w podkrakowskich Balicach – przyjęcie z królewską oprawą

Młode pary z małopolski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą wyprawić wesele w szalenie malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia weselne urządza się od setek lat, a każde z nich charakteryzuje się zniewalającą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi podjąć około 130 osób. Impreza może zostać zorganizowana też w plenerze przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez trudu ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, że zlokalizowany jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę hotelową. Przejazd orszaku ślubnego z kościoła do sali weselnej nie powinien więc trwać dłużej aniżeli pół godziny.

Nasz adres:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]