Nie martw się o auto w czasie wylotu – skorzystaj z parkingu przy lotnisku

Nie martw się o auto w czasie wylotu – skorzystaj z parkingu przy lotnisku

Parking Balice - z pełną ofertą zapoznasz się pod tym linkiem.

Podróż samolotem staje się popularnym sposobem transportu, wybieranym często zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z własnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod dobrą opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić znajomego lub członka rodziny o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy pozostawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]