Planujesz ważne przyjęcie? Postaw na profesjonalną usługę cateringową

Planujesz ważne przyjęcie? Postaw na profesjonalną usługę cateringową

Sprawdź, komu zlecić catering z dowozem.

Kiedy organizujesz ważne wydarzenie prywatne lub firmowe, na które zapraszasz sporą ilość gości, raczej nie dasz rady samodzielnie zatroszczyć się o posiłki dla uczestników. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując drobne przekąski oraz soki w supermarkecie – prestiżowe wydarzenia przeważnie wymagają odpowiedniej oprawy też w kwestii potraw. Wtedy nie wypada położyć na stolikach gości najzwyklejszych ciasteczek i słodkich napojów. W takich wypadkach świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Jakie warianty cateringu świadczą profesjonalne firmy?

Firmy specjalizujące się w dostarczaniu usług cateringowych zazwyczaj proponują parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji komunii, ślubów lub chrzcin, catering dla firm i catering świąteczny, a więc obsługa spotkań wigilijnych. Oferty te są szczegółowo dobrane do charakteru konkretnych wydarzeń, dlatego najczęściej różnią się od siebie m.in ceną i spektrum posiłków dostępnych w ramach usługi. Decydując się na zamówienie usługi cateringowej warto pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą przejrzyście opisać swoje oczekiwania, a jednocześnie być również otwartym na jego wskazówki. W końcu dla caterera organizacja eventów przeróżnego rodzaju to codzienność, więc doświadczenie uzyskane w tym obszarze powoduje, że może on znaleźć rozwiązania, które przypadną do gustu ogółu naszych gości.

Zamówienie usługi cateringowej to oszczędność czasu

Przyrządzanie posiłków już dla niewielkiej ilości gości może być problematycznym zadaniem, zwłaszcza wtedy, jeśli musimy zrobić to na własną rękę. Wynajęcie doświadczonej firmy cateringowej to więc spora oszczędność czasu, który przyda się na koordynację innych kluczowych elementów eventu. Jest to również sposobność podania uczestnikom fenomenalnych potraw przygotowanych przez najlepszych szefów kuchni. Należy przy tym zaznaczyć, iż ważnym przymiotem posiłków oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko wspaniały smak, ale również ich kompozycja na talerzu. Co więcej firmy, które podejmują się obsługi dużych eventów zapewniają też własną ekipę wykwalifikowanych kelnerów.

Nasz adres:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]