Profesjonalna opieka nad grobem

Profesjonalna opieka nad grobem

Dowiedz się, jak zamówić opiekę nad grobami Kraków. Skieruj się w to miejsce.

Oblicze pomników zmarłych krewnych jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze niestety mamy czas, by się nimi zająć – także, kiedy pomniki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Prawdziwe trudności zaczynają się jednak, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że groby są skazane na to, by zostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – czemu tak popularna?

Na taką usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw łatwo znaleźć również emerytów, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mogą sobie pozwolić. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, takie jak zakładanie siedzeń lub pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty liter.

Opieka nad grobami – jak dużo zapłacimy?

Stawki, które musimy opłacić osobom opiekującym się pomnikami naszych krewnych są bardzo różne. Zależne są w szczególności od rodzaju pomocy – jeśli zlecamy tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by firma sprzątała nagrobek regularnie, musimy pogodzić się z wydatkiem około 400 złotych co dwanaście miesięcy. Warto też zauważyć, że stawki zależne są również od gabarytów nagrobków, zaś najbardziej kosztowne będzie utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]