Turysto nie martw się o samochód – o parkingu długoterminowym w Balicach

Turysto nie martw się o samochód – o parkingu długoterminowym w Balicach

Parking długoterminowy Balice - bezkonkurencyjną ofertę sprawdzisz na https://pandaparking.pl.

Wybierasz się na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Sprawdź, dlaczego pozostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Parking przy porcie lotniczym – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy w Krakowie to jedno z większych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu monitorowanego, znajdującego się bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa parkujących samochodów pilnują kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie dla pasażerów z dużą liczbą bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć taszczenia ciężkich pakunków w pociągu czy autobusie.

Parking długoterminowy – czy warto korzystać z jego oferty?

Przeważającym atutem parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking proponuje też darmowy transfer pasażerów wprost pod terminal – trwa to zaledwie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa online bądź telefonicznie – szybko i bez komplikacji, a anulowanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można wykonać gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem bankowym. Kolejnym pozytywem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa pojazdu.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]