Producent oświetlenia dla automotive i mobility – co oferuje OE Industry?

Producent oświetlenia dla automotive i mobility – co oferuje OE Industry?

Zobacz, gdzie kupić oświetlenie do autobusów.

Bardzo istotnym elementem bezpieczeństwa podróży jest oświetlenie samochodowe. Nieodpowiednie ustawienie świateł czy zignorowanie konieczności wymiany niedziałającej żarówki może w rezultacie spowodować niebezpieczną sytuację na trasie, co nierzadko kończący się wypadkiem. Korzystanie z wysokiej klasy niezawodnego oświetlenia jest niezbędne szczególnie w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa codziennie jest odpowiedzialne za bezpieczeństwo tysięcy pasażerów. Jednym z polskich dostawców indywidualnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z Krakowa.

Co oferuje polski producent oświetlenia do autobusów?

Właściwie w ofercie OE Industry znajduje się każdy typ oświetlenia samochodowego. Prócz lamp tylnych, przednich i bocznych do autobusów, tramwajów, kamperów czy pojazdów budowlanych, spółka dostarcza również LEDowe reflektory robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w złych warunkach pogodowych i emitujące światło o barwie zbliżonej do światła dziennego najaśnice, naświetlacze oraz maszty oświetleniowe, które używane są m.in. przez kierujących pojazdami specjalnymi, rolniczymi i off-road. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla służb miejskich lub pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też wykorzystywane przez konkretne służby światła białe i niebieskie. Polski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które bardzo poprawiają jakość życia zawodowych kierowców, którzy spędzają wiele tygodni w trasie. A to ledwie ułamek produktów spółki OE Industry.

Spółka OE Industry – światowy lider oświetlenia do autobusów

Partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, że spółka ta jest czymś więcej niż przeciętnym producentem oświetlenia samochodowego. To kompetentny zespół specjalistów gotowy urzeczywistnić zamysł zamawiającego, sporządzając najwyższej jakości oświetlenie od początkowego projektu na papierze, poprzez produkcję prototypu, aż po certyfikację produktu. Co istotne, OE Industry świadczy też wsparcie posprzedażowe. Za sprawą zaangażowania w wieloaspektowe testowanie swoich produktów, dokładnych analiz oczekiwań kontrahentów, a także budowania kompetentnej kadry fachowców, OE Industry stało się liderem w sektorze oświetlenia automotive & mobility.

Nasz adres:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]